İmplant Tedavisi Ankara

Ankara implant tedavisi eksik dişleri/dişleri tam form ve fonksiyonla geri kazandırmak, diş sağlığınızı, gülüşünüzü ve özgüveninizi iyileştirmek için yapılan cerrahi bir işlemdir. Dental implant, doğrudan çene kemiğine yerleştirilen bir titanyum vidadır. Zamanla kemikle kaynaşarak yapay diş kökü görevi görür. Yedek kronları, köprüleri ve hareketli protezleri desteklemek için kullanılır.

Dişlerin çoğunun veya tamamının değiştirilmesi gerekiyorsa, hastalar toplamda yalnızca dört ila altı implantla yeni bir diş kemeri sağlayan yenilikçi All-on-4 veya All-on-6 tedavilerinden yararlanabilir.

Tedavi, bir veya daha fazla eksik dişi değiştirmek için kullanılır. Yapıyı sağlayacak dişler olmadan, çene kemiği yavaş yavaş emilmeye başlar. Eksik dişler ve kemik kaybı için geleneksel çözümler arasında hareketli takma dişler veya sabit köprüler bulunur.

Bununla birlikte, takma dişler rahatsız edici, ağrılı ve dengesiz olabilirken, köprü takmak, yer açmak için sağlıklı dişleri törpülemeyi içerir. Diş İmplantları ise güçlü, dayanıklıdır ve tıpkı doğal dişler gibi görünür ve hissedilir.

Güvenlidirler ve dünyanın her yerindeki ameliyatlarda her gün yapılırlar. Ağız ve genel sağlığınızın detaylı muayenesi, tedaviye uygun olduğunuzu ve ameliyatı olmanızın sizin için güvenli olduğunu sağlayacaktır.

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir