Ankara Gülüş Tasarımı

Adından da anlaşılacağı gibi gülüş tasarımı, birçok yönden daha iyi görünmek için tasarlanmış yeni bir gülümsemedir. Çapraşık dişleri hizalayabilir, boşlukları kapatabilir, çıkıntıyı azaltabilir, beyazlatabilir, diş eti gülümsemesini azaltabilir, dar gülümsemeyi genişletebilir, dişlerin uzunluğunu veya şeklini değiştirebilir, eksik dişleri değiştirebilir veya yukarıdakilerin herhangi bir kombinasyonunu yapabilir. Gülüş tasarımı uygulaması genellikle en az üstteki sekiz veya on dişi ve bazen de alttaki sekiz veya on dişi içerir. Ankara gülüş tasarımında en sık kullanılan tedaviler, en konservatif restorasyon oldukları ve güçlü ve son derece estetik oldukları için çoklu porselen kaplamalardır.

Ancak duruma göre porselen kuronlar, köprüler, implantlar ve hatta implant destekli protezler de gülüş makyajının bir parçası olabilir. Ankara gülüş tasarımı, birden fazla porselen kaplamadan önce dişleri önceden hizalamak veya yalnızca üst dişler kaplanacakken alt dişlerdeki küçük çapraşıklığı hizalamak için Inman hizalayıcıları kullanan hızlı ortodontiyi de içerebilir. Sadece üst dişler kaplamalarla tedavi ediliyorsa, alt dişler genellikle en azından beyazlatılır.

Gülüş tasarımı; gülüşünüzü değerlendirmek ve size hayallerinizdeki gülümsemeyi vermek için hangi tedavilerin en iyi sonucu vereceğini belirlemek için en son teknolojiyi kullanır.

Porselen kaplamalar, uzmanlaştığımız yöntemlerden biridir ve diş beyazlatmadan daha kalıcı bir değişiklik yaratır. Bunlar dişlerinizin görünümünü değiştirerek gülümsemenizin farklı görünmesini sağlar.

Gülüşünüzün görünüşünden memnun değilseniz, dişlerinizin görünümünü iyileştirmek için kozmetik diş tedavisi düşünüyor olabilirsiniz. Estetik diş hekimliği ile ilgilenen ancak hangi tedavinin ihtiyaçlarına en uygun olduğundan emin olamayan hastalar için gülüş estetiği sağlıyoruz.

NEDEN ANKARA GÜLÜŞ TASARIMI
  • Tedaviye başlamadan önce yeni gülüşünüzün nasıl görüneceğini görebilirsiniz.
  • Bireysel istek ve ihtiyaçlarınız için en iyi tedaviyi seçebileceksiniz.
  • Sonuç, göstermek isteyeceğiniz sağlıklı ve güzel bir gülümseme olacaktır.

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir