Diş Beyazlatma

Yiyecekleri, içecekleri ve tütün dumanını lekelemek, yıllar boyunca daha parlak bir gülümsemeyi korumayı zorlaştırabilir ve bu da benlik saygısını önemli ölçüde etkileyebilir. Diş beyazlatma tedavileri, etkileri tersine çevirmenizi ve daha parlak, daha göz kamaştırıcı bir gülüş elde etmenizi sağlar.

Herkes daha parlak, daha beyaz bir gülümseme ister; ve profesyonel diş beyazlatma, dişlerinizi en parlak hallerine getirmenin en iyi yoludur. Diş beyazlatma, gülüşünüzün görünümünü ve özgüveninizi anında iyileştirmenin en etkili yoludur.

Diş beyazlatma, hemen hemen her hasta için erişilebilir bir kozmetik diş hekimliği seçeneğidir ve evrensel olarak güvenli ve etkilidir çünkü renk solmasını maskelemek yerine, pigmentleri ve lekeleri nötralize ederek dişlerdeki doğal beyazlığı ortaya çıkarır.

Tüm Ankara diş beyazlatma yöntemleri aynı temel prensip etrafında çalışır: seçilen tekniklere bağlı olarak, hidrojen peroksit bazlı farklı konsantrasyonlardaki jeller dişlerinize uygulanır ve aktive edildikten sonra diş yapısına nüfuz ederek içindeki lekeleri ve pigmentleri nötralize eder.

Ankara Diş Beyazlatma İşlemleri Kalıcı Mıdır?

Hiçbir diş beyazlatma işlemi normalde birkaç aydan 2-3 yıla kadar sürer ama kişiden kişiye değişir. Ağız hijyeninizi ne kadar iyi koruduğunuza, sigara, alkol, çay, kahve vb. İçip içmediğinize bağlıdır.

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir